Kampanyalar

Kampanyalar

Yeni yılın ilk kampanyaları
Teledünya Üst Pakete Geçiş

Teledünya Üst Pakete Geçiş

Teledünya Üst Paket + ilk 1 ay Sinema Kanalları; ilk 6 ay 12,50 TL, kalan 6 ay 19,50 TL.
   
Teledünya'ya Geçiş Kampanyası

Teledünya'ya Geçiş Kampanyası

Teledünya Temel Paket + ilk 1 ay Teledünya Üst Paket + ilk 1 ay Sinema Kanalları; ilk 12 ay 9,90 TL, kalan 12 ay 12,50 TL. Üstelik Teledünya aktivasyonu da ücretsiz.
   
Hızlandıran Kampanya

Hızlandıran Kampanya

25 Mbps’ye kadar Eko Sınırsız Uydunet tarifesi + Teledünya Temel Paket + ilk 1 ay Teledünya Üst Paket + ilk 1 ay Sinema Kanalları ayda sadece 39,90 TL. Üstelik Kablo TV kurulumu, Uydunet ve Teledünya aktivasyonu da ücretsiz.
   
Merhaba Teledünya Kampanyası

Merhaba Teledünya Kampanyası

Teledünya Temel Paket + ilk 1 ay Teledünya Üst Paket + ilk 1 ay Sinema Kanalları ayda sadece 12,50 TL. Üstelik Kablo TV kurulumu ve Teledünya aktivasyonu da ücretsiz.
   
Yaza Merhaba Kampanyası

Yaza Merhaba Kampanyası

10 Mbps’ye kadar Eko Sınırsız Uydunet tarifesi + Teledünya Temel Paket + ilk 1 ay Teledünya Üst Paket + ilk 1 ay Sinema Kanalları ayda sadece 30 TL. Üstelik Kablo TV kurulumu, Uydunet ve Teledünya aktivasyonu da ücretsiz.
   
Faiz Affı Fırsatı

Faiz Affı Fırsatı

Kampanya kapsamında taahhüt istenmeyecektir ve 31.12.2008 tarihinden önce borcundan iptal olmuş Kablo TV ve İnteraktif Hizmetler aboneliğine ait işlemiş olan faiz ve gecikme bedelleri tahsil edilmeyecektir.
   
SD Kutu Değiştirme Kampanyası

SD Kutu Değiştirme Kampanyası

Kampanya kapsamında 31.01.2015 tarihi itibariyle Türksat sistemlerinde Teledünya SD Kutu sahibi müşterimiz olan aboneler bu kampanyadan faydalanabilecek olup; taahhütlü ya da taahhütsüz tüm müşteriler faydalanabilecektir. 12 ay taahhüt istenecektir. Taahhüt süresi boyunca; HD Kutu peşin 44 TL, 12 ay taksitle 3,90 TL x 12 ay = 46,80 TL olarak uygulanacaktır.
   
E-Faturaya Geçiş Kampanyası

E-Faturaya Geçiş Kampanyası

Kampanya kapsamında aboneler; e-posta ve cep telefonu bilgileri güncellenerek efaturaya abone olacaklardır. E-fatura’ya geçen Teledünya müşterilerimize ilk ay Teledünya Üst Paket veya Altın Sinema Paket, Uydunet müşterilerimize "25 GB AKN" yada 1 aylık Uyku Yok servisi ücretsiz olarak sunulacaktır.
   
1