Kampanyalar

Kampanyalar

Yeni yılın ilk kampanyaları
Herşey Dahil İlk Yıl 39TL Kampanyası

Herşey Dahil İlk Yıl 39TL Kampanyası

Kampanya kapsamında müşteriler; 25 Mbps’ye kadar (50 GB AKN) Eko Sınırsız Uydunet tarifesine, Teledünya Temel Paket tarifesine ve Kablo TV’ye abone olacaklardır. Kablo TV kurulum, Uydunet ve Teledünya aktivasyon ücretleri alınmayacaktır. 24 ay taahhüt istenecektir.
   
Herşey Dahil 49TL Kampanyası

Herşey Dahil 49TL Kampanyası

Kampanya kapsamında müşteriler; 25 Mbps’ye kadar (50 GB AKN) Eko Sınırsız Uydunet tarifesine, Teledünya Temel Paket tarifesine ve Kablo TV’ye abone olacaklardır. Kablo TV kurulum, Uydunet ve Teledünya aktivasyon ücretleri alınmayacaktır. 24 Ay taahhüt istenecektir.
   
Tv+İnternet Sözünüze İndirim

Tv+İnternet Sözünüze İndirim

Kampanya kapsamında aboneler; kampanya koşullarında belirtilen aktif Teledünya ve Uydunet tarifesinden abone olabileceklerdir. 12 Ay veya 24 Ay taahhüt istenecektir.
   
Teledünya Sözüne Altın Sinema Hediye

Teledünya Sözüne Altın Sinema Hediye

Kampanya kapsamında aboneler; istedikleri aktif Teledünya (Temel Paket/Üst Paket) tarifesini seçebileceklerdir. Aboneliklerine 12 ay taahhüt vermeleri istenecektir. İlk 3 ay Altın Sinema Paketi ücretsiz olarak sunulacaktır.
   
29 TL Kampanyası

29 TL Kampanyası

Uydunet tarifesine, Teledünya Temel Paket tarifesine ve Kablo TV’ye abone olacaklardır. Kablo TV kurulum, Uydunet ve Teledünya aktivasyon ücretleri alınmayacaktır. 24 ay taahhüt istenecektir. Taahhüt süresi boyunca; 10 Mbps’ye kadar 25 GB AKN EkoSınırsız Uydunet + Temel Paket Teledünya + Kablo TV tarifesi 29 TL/Ay olarak uygulanacaktır.
   
E-Faturaya Geçiş Kampanyası

E-Faturaya Geçiş Kampanyası

Kampanya kapsamında aboneler; e-posta ve cep telefonu bilgileri güncellenerek efaturaya abone olacaklardır. Kablo TV, Teledünya ve Uydunet hizmetlerinin her biri için 1TL indirim uygulanacak, 1 ay Altın Sinema Paketi ücretsiz sunulacaktır.
   
Üst Paket İlk 3 Ay Temel Paket Fiyatına Kampanyası

Üst Paket İlk 3 Ay Temel Paket Fiyatına Kampanyası

Kampanya kapsamında aboneler; Teledünya Üst Paket tarifesine ve Kablo TV’ye abone olacaklardır. İlk ay Altın Sinema Paketi ücretsiz olarak sunulacaktır. Teledünya aktivasyon ücreti alınmayacaktır. 12 ay taahhüt istenecektir.
   
Herkes İçin Teledünya HD Üst Paket Kampanyası

Herkes İçin Teledünya HD Üst Paket Kampanyası

Kampanya kapsamında aboneler; Teledünya Üst Paket tarifesine ve Kablo TV’ye abone olacaklardır. Kablo TV kurulum ve Teledünya aktivasyon ücretleri alınmayacaktır. 24 ay taahhüt istenecektir. Taahhüt süresi boyunca; Üst Paket Teledünya + Kablo TV tarifesi 19,5 TL/Ay olarak uygulanacaktır. Kampanya kapsamında 210 TL Bedelli HD kutu ve ilk ay Altın Sinema Paketi ücretsiz olarak sunulacaktır.
   
Herkes İçin Teledünya HD

Herkes İçin Teledünya HD

01.04.2013 – 31.12.2014 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Kampanyadan otel motel aboneleri dışında, bireysel tarifede olan aboneler ve resmi kurum ve kuruluşlar faydalanabilir. Aboneler; Teledünya Temel Pakete abone olarak kampanyaya dahil olabilirler.
   
Teledünya Aktivasyon Bedava

Teledünya Aktivasyon Bedava

Kampanya 01.02.2014 - 31.12.2014 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Kampanyadan otel-motel abonelikleri dışında, bireysel tarifede olan aboneler ve resmi kurum ve kuruluşlar faydalanabilir. Kampanya kapsamında müşteriler, Kablo TV ve Teledünya Temel Pakete aynı gün abone olacaktır. Kampanya kapsamında Teledünya Aktivasyon ücreti alınmayacaktır.
   
1