Kampanyalar

Kampanyalar

Yeni yılın ilk kampanyaları
Dört Köşe Kampanyası

Dört Köşe Kampanyası

Kablo TV kurulum, Uydunet ve Teledünya aktivasyon ücretleri alınmayacaktır.
24 Aylık taahhüt süresi boyunca; 5 Mbps’ye kadar 5 GB Kotalı Uydunet + Teledünya Temel Paket + Kablo TV + Vizioon Sinema Paketi Tarifesi 20,90 TL/Ay olarak uygulanacaktır.
   
Sinemada Altın Fırsat Kampanyası

Sinemada Altın Fırsat Kampanyası

12 ay veya 24 ay taahhüt istenecektir. Taahhüt süresi boyunca; Sinema Paketi tarifesi (12 ay için 13,90 TL/Ay, 24 ay için 9,90 TL/Ay) olarak uygulanacaktır.
   
Doya Doya İzle Kampanyası

Doya Doya İzle Kampanyası

Kampanyadan sadece Uydunet Alana Kablo TV Bedava kampanyasında yer alan müşteriler yararlanacaktır.
   
Maksimum Keyif Kampanyası

Maksimum Keyif Kampanyası

24 Ay boyunca; 25 Mbps’ye kadar 75 GB AKN EkoSınırsız Uydunet + Teledünya Üst Paket + Kablo TV + Vizioon Sinema Paketi tarifesi 50 TL/Ay olarak uygulanacaktır.
   
TeleVizioon Kampanyası

TeleVizioon Kampanyası

12 veya 24 ay taahhüt istenecektir. İlk ay kampanyadan vazgeçen müşterilerden taahhüt cayma bedeli (12 ay için 2 TL, 24 ay için 4 TL) alınmayacaktır. Taahhüt süresi boyunca; Sinema Paketi tarifesi (12 ay için 7,90 TL, 24 ay için 5,90 TL/Ay) olarak uygulanacaktır.
   
E-Faturaya Geçiş Kampanyası

E-Faturaya Geçiş Kampanyası

Kampanya kapsamında aboneler; e-posta ve cep telefonu bilgileri güncellenerek efaturaya abone olacaklardır. E-fatura’ya geçen Teledünya müşterilerimize ilk ay Teledünya Üst Paket veya Vizioon Sinema Paketi, Uydunet müşterilerimize 25 GB AKN yada 1 aylık Uyku Yok servisi ücretsiz olarak sunulacaktır.
   
Teledünya Üst Paket Sözünüze İndirim Kampanyası

Teledünya Üst Paket Sözünüze İndirim Kampanyası

Kampanya dan mevcut taahhütlü/taahhütsüz Teledünya temel paket ve taahhütsüz Teledünya üst paket müşterilerimiz faydalanabilecek olup Teledünya Üst Paket tarifesine abone olacaklardır. Teledünya Üst Paket tarifesinde müşterilerin verecekleri 12 Ay Taahhüt sözüne %10, 24 Ay taahhüt sözüne de %20 indirim uygulanacaktır.
   
Senin İçin Kampanyası (Gazi ve Şehit Yakını)

Senin İçin Kampanyası (Gazi ve Şehit Yakını)

Kampanya kapsamında engelli müşteriler; 10 Mbps’ye kadar (25 GB AKN) Gazi ve Şehit Yakını Eko Sınırsız Uydunet tarifesine, Teledünya Temel Paket tarifesine ve Kablo TV’ye abone olacaklardır. 24 Ay taahhüt süresi boyunca; 10 Mbps’ye kadar 25 GB AKN EkoSınırsız Uydunet + Temel Paket Teledünya + Kablo TV tarifesi 25 TL/Ay olarak uygulanacaktır.
   
Senin İçin Kampanyası (Engelli)

Senin İçin Kampanyası (Engelli)

Kampanya kapsamında engelli müşteriler; 10 Mbps’ye kadar (25 GB AKN) Engelsiz Eko Sınırsız Uydunet tarifesine, Teledünya Temel Paket tarifesine ve Kablo TV’ye abone olacaklardır. 24 Ay taahhüt süresi boyunca; 10 Mbps’ye kadar 25 GB AKN EkoSınırsız Uydunet + Temel Paket Teledünya + Kablo TV tarifesi 25 TL/Ay olarak uygulanacaktır.
   
Teledünya Üst Pakete Geçiş

Teledünya Üst Pakete Geçiş

Teledünya Üst Paket + ilk 1 ay Sinema Kanalları; ilk 6 ay 12,50 TL, kalan 6 ay 19,50 TL.
   
Teledünya'ya Geçiş Kampanyası

Teledünya'ya Geçiş Kampanyası

Teledünya Temel Paket + ilk 1 ay Teledünya Üst Paket + ilk 1 ay Sinema Kanalları; ilk 12 ay 9,90 TL, kalan 12 ay 12,50 TL. Üstelik Teledünya aktivasyonu da ücretsiz.
   
Hızlandıran Kampanya

Hızlandıran Kampanya

25 Mbps’ye kadar Eko Sınırsız Uydunet tarifesi + Teledünya Temel Paket + ilk 1 ay Teledünya Üst Paket + ilk 1 ay Sinema Kanalları ayda sadece 39,90 TL. Üstelik Kablo TV kurulumu, Uydunet ve Teledünya aktivasyonu da ücretsiz.
   
Merhaba Teledünya Kampanyası

Merhaba Teledünya Kampanyası

Teledünya Temel Paket + ilk 1 ay Teledünya Üst Paket + ilk 1 ay Sinema Kanalları ayda sadece 12,50 TL. Üstelik Kablo TV kurulumu ve Teledünya aktivasyonu da ücretsiz.
   
Yaza Merhaba Kampanyası

Yaza Merhaba Kampanyası

10 Mbps’ye kadar Eko Sınırsız Uydunet tarifesi + Teledünya Temel Paket + ilk 1 ay Teledünya Üst Paket + ilk 1 ay Sinema Kanalları ayda sadece 20 TL. Üstelik Kablo TV kurulumu, Uydunet ve Teledünya aktivasyonu da ücretsiz.
   
Faiz Affı Fırsatı

Faiz Affı Fırsatı

Kampanya kapsamında taahhüt istenmeyecektir ve 31.12.2008 tarihinden önce borcundan iptal olmuş Kablo TV ve İnteraktif Hizmetler aboneliğine ait işlemiş olan faiz ve gecikme bedelleri tahsil edilmeyecektir.
   
SD Kutu Değiştirme Kampanyası

SD Kutu Değiştirme Kampanyası

Kampanya kapsamında 31.01.2015 tarihi itibariyle Türksat sistemlerinde Teledünya SD Kutu sahibi müşterimiz olan aboneler bu kampanyadan faydalanabilecek olup; taahhütlü ya da taahhütsüz tüm müşteriler faydalanabilecektir. 12 ay taahhüt istenecektir. Taahhüt süresi boyunca; HD Kutu peşin 44 TL, 12 ay taksitle 3,90 TL x 12 ay = 46,80 TL olarak uygulanacaktır.
   
1