Kampanyalar

Kampanyalar

Yeni yılın ilk kampanyaları
Faiz Affı Fırsatı

Faiz Affı Fırsatı

Kampanya kapsamında taahhüt istenmeyecektir ve 31.12.2008 tarihinden önce borcundan iptal olmuş Kablo TV ve İnteraktif Hizmetler aboneliğine ait işlemiş olan faiz ve gecikme bedelleri tahsil edilmeyecektir.
   
Teledünya 2. Oda Kampanyası

Teledünya 2. Oda Kampanyası

Yalnızca taahhütlü müşterilerimiz bu kampanyadan faydalanabilir. 24 ay taahhüt istenecektir. HD Kutu ücretsiz verilecektir.
   
SD Kutu Değiştirme Kampanyası

SD Kutu Değiştirme Kampanyası

Kampanya kapsamında 31.01.2015 tarihi itibariyle Türksat sistemlerinde Teledünya SD Kutu sahibi müşterimiz olan aboneler bu kampanyadan faydalanabilecek olup; taahhütlü ya da taahhütsüz tüm müşteriler faydalanabilecektir. 12 ay taahhüt istenecektir. Taahhüt süresi boyunca; HD Kutu peşin 44 TL, 12 ay taksitle 3,90 TL x 12 ay = 46,80 TL olarak uygulanacaktır.
   
Hoşgeldin Teledünya Üst Paket

Hoşgeldin Teledünya Üst Paket

Kampanya kapsamında 31.12.2014 tarihi itibariyle sadece Kablo TV müşterimiz olan aboneler bu kampanyadan faydalanabilir. Teledünya aktivasyon ücreti alınmayacaktır.18 ay taahhüt istenecektir. Kampanya kapsamında 210 TL bedelli HD kutu ücretsiz olarak sunulacaktır. İlk ay müşterilere Altın Sinema Paketi şifresiz olarak sunulacaktır.
   
Teledünya Sözüne Üst Paket Hediye

Teledünya Sözüne Üst Paket Hediye

Kampanya kapsamında aboneler; Teledünya Temel Paket tarifesini seçebileceklerdir. Aboneliklerine 12 ay taahhüt vermeleri istenecektir. İlk 3 ay Teledünya Üst Paket şifresiz olarak sunulacaktır. Abonelerimiz kampanya süresi boyunca istedikleri takdirde peşin 72 TL veya 12 ay taksitle aylık 6 TL (6x12=72) bedelle HD Kutu alabileceklerdir.
   
Her Evde Teledünya Üst Paket

Her Evde Teledünya Üst Paket

Kampanya kapsamında aboneler; Teledünya Üst Paket tarifesine ve Kablo TV’ye abone olacaklardır. Kablo TV kurulum ve Teledünya aktivasyon ücretleri alınmayacaktır. 15 ay taahhüt istenecektir. Taahhüt süresince; Teledünya Üst Paket + Kablo TV tarifesi 19,5 TL/Ay olarak uygulanacaktır. Kampanya kapsamında 210 TL bedelli HD set top box ücretsiz olarak sunulacaktır. İlk ay Altın Sinema Paketi şifresiz olarak sunulacaktır.
   
Her Evde Teledünya

Her Evde Teledünya

Kampanya kapsamında aboneler; Teledünya Temel Paket tarifesine ve Kablo TV’ye abone olacaklardır. Kablo TV kurulum ve Teledünya aktivasyon ücretleri alınmayacaktır.
   
Hoşgeldin Teledünya

Hoşgeldin Teledünya

Kampanya kapsamında 31.12.2014 tarihi itibariyle sadece Kablo TV müşterimiz olan aboneler bu kampanyadan faydalanabilecek olup; Teledünya Temel Paket tarifesine abone olacaklardır. Teledünya aktivasyon ücreti alınmayacaktır.
   
Gülümseten Kampanya

Gülümseten Kampanya

Kampanya kapsamında müşteriler; 10 Mbps’ye kadar (25 GB AKN) Eko Sınırsız Uydunet tarifesine, Teledünya Temel Paket tarifesine ve Kablo TV’ye abone olacaklardır. Kablo TV kurulum, Uydunet ve Teledünya aktivasyon ücretleri alınmayacaktır. 24 Ay taahhüt istenecektir.
   
E-Faturaya Geçiş Kampanyası

E-Faturaya Geçiş Kampanyası

Kampanya kapsamında aboneler; e-posta ve cep telefonu bilgileri güncellenerek efaturaya abone olacaklardır. E-fatura’ya geçen Teledünya müşterilerimize ilk ay Teledünya Üst Paket veya Altın Sinema Paket, Uydunet müşterilerimize 24 saatlik Nitro yada 1 aylık Uyku Yok servisi ücretsiz olarak sunulacaktır.
   
Herşey Dahil İlk Yıl 39TL Kampanyası

Herşey Dahil İlk Yıl 39TL Kampanyası

Kampanya kapsamında müşteriler; 25 Mbps’ye kadar (50 GB AKN) Eko Sınırsız Uydunet tarifesine, Teledünya Temel Paket tarifesine ve Kablo TV’ye abone olacaklardır. Kablo TV kurulum, Uydunet ve Teledünya aktivasyon ücretleri alınmayacaktır. 24 ay taahhüt istenecektir.
   
Herşey Dahil 49TL Kampanyası

Herşey Dahil 49TL Kampanyası

Kampanya kapsamında müşteriler; 25 Mbps’ye kadar (50 GB AKN) Eko Sınırsız Uydunet tarifesine, Teledünya Temel Paket tarifesine ve Kablo TV’ye abone olacaklardır. Kablo TV kurulum, Uydunet ve Teledünya aktivasyon ücretleri alınmayacaktır. 24 Ay taahhüt istenecektir.
   
Üst Paket İlk 3 Ay Temel Paket Fiyatına Kampanyası

Üst Paket İlk 3 Ay Temel Paket Fiyatına Kampanyası

Kampanya kapsamında aboneler; Teledünya Üst Paket tarifesine ve Kablo TV’ye abone olacaklardır. İlk ay Altın Sinema Paketi ücretsiz olarak sunulacaktır. Teledünya aktivasyon ücreti alınmayacaktır. 12 ay taahhüt istenecektir.
   
1