Kampanyalar

Kampanyalar

Yeni yılın ilk kampanyaları
Mavi Fırsat

Mavi Fırsat

• Kampanya 01.01.2014 – 30.06.2014 tarihleri arasında geçerli olacaktır. • Kampanyadan otel motel aboneleri dışında; bireysel tarifede olan aboneler ve resmi kurum ve kuruluşlar faydalanabilir. • Kampanya kapsamında aboneler; 10 Mbps 50 AKN Ekosınırsız tarifesine ve Teledünya Temel Pakete aynı anda abone olacaklardır.
   
Her Eve Sinema

Her Eve Sinema

• Kampanya 01.01.2014 – 31.05.2014 tarihleri arasında geçerli olacaktır. • Kampanya kapsamında, 12 ay taahhüt istenecektir. • Kampanyadan otel motel aboneleri dışında, bireysel tarifede olan aboneler ve resmi kurum ve kuruluşlar faydalanabilir.
   
Kırmızı Fırsat

Kırmızı Fırsat

• Kampanya 01.01.2014 – 30.06.2014 tarihleri arasında geçerli olacaktır. • Kampanyadan otel motel aboneleri dışında, bireysel tarifede olan aboneler ve resmi kurum ve kuruluşlar faydalanabilir. • Aboneler; Teledünya Temel Paket veya Teledünya Üst Pakete abone olup 12 ay taahhüt vererek kampanyaya dahil olabilirler.
   
Facebook Kampanyası

Facebook Kampanyası

Kampanya kapsamında Teledünya temel paket aboneleri, bir ay boyunca Teledünya üst paketi veya Altın sinema paketini; Teledünya Üst Paket aboneleri, Altın sinema paketini şifresiz olarak izleyebileceklerdir.
   
E-Fatura Kampanyası

E-Fatura Kampanyası

Kampanya kapsamında Teledünya temel paket aboneleri, bir ay boyunca Teledünya üst paketi veya Altın sinema paketini; Teledünya Üst Paket aboneleri, Altın sinema paketini şifresiz olarak izleyebileceklerdir. Kampanya kapsamında abonelerden taahhüt istenmeyecektir.
   
TEMEL FİYATINA ÜST PAKET

TEMEL FİYATINA ÜST PAKET

Kampanya 01.04.2013 – 30.06.2014 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Kampanyadan otel motel aboneleri dışında, bireysel tarifede olan aboneler ve resmi kurum ve kuruluşlar faydalanabilir. Kampanya kapsamında müşteriler, Teledünya Üst Pakete abone olacaklardır.
   
HERKES İÇİN TELEDÜNYA HD

HERKES İÇİN TELEDÜNYA HD

01.04.2013 – 30.06.2014 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Kampanyadan otel motel aboneleri dışında, bireysel tarifede olan aboneler ve resmi kurum ve kuruluşlar faydalanabilir. Aboneler; Teledünya Temel Pakete abone olarak kampanyaya dahil olabilirler.
   
TELEDÜNYA AKTİVASYON BEDAVA

TELEDÜNYA AKTİVASYON BEDAVA

Kampanya 01.02.2014 - 30.06.2014 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Kampanyadan otel-motel abonelikleri dışında, bireysel tarifede olan aboneler ve resmi kurum ve kuruluşlar faydalanabilir. Kampanya kapsamında müşteriler, Kablo TV ve Teledünya Temel Pakete aynı gün abone olacaktır. Kampanya kapsamında Teledünya Aktivasyon ücreti alınmayacaktır.
   
1